Společnost KRAJIczech s.r.o. byla založena v roce 2011 a od svého vzniku se zabývá návrhem, výrobou a distribucí konstrukčních systémů pro fotovoltaické elektrárny. Z důvodu stále rostoucí poptávky po obnovitelných zdrojích hledáme kolegu na pozici:

Produktový specialista a návrhář konstrukcí – vhodné i pro absolventy (m/ž)

Náplň práce:

  • Vytváření návrhů nosných konstrukcí pod fotovoltaické panely.
  • Komunikace se zákazníky na denní bázi.
  • Spolupráce s našimi partnery při tvorbě projektové dokumentace.
  • Poskytování technické podpory.

Požadavky:

  • Min. středoškolské technického zaměření.
  • Vhodné i pro absolventy.
  • Znalost programů typu AutoCAD.
  • Znalost programů Microsoft Office.
  • Technické a tvůrčí myšlení.
  • Neobejdete se bez komunikačních dovedností a ochoty učit se novým věcem.
  • Znalost AJ vítána.

Nabízíme:

  • Zajímavé a motivační mzdové ohodnocení.
  • Služební telefon a notebook.
  • Zaměstnání na plný pracovní úvazek.
  • Jistota a zázemí stabilní společnosti v neustále rostoucím oboru.
  • Získání zkušeností v rozvíjejícím se odvětví.
  • 100% zaškolení a podporu od zkušených kolegů.
  • Týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí.
  • Možnost profesního a kariérního růstu.
  • Možnost výuky anglického jazyka přímo ve společnosti.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenkový paušál.

Nástup možný ihned nebo dohodou. CV zasílejte na kariera@krajiczech.cz