EVO 2.0 S

Orientace střechy na jih.

.

Nová generace nekompromisního systému montáže plochých střech

.

.

Jednoduchý, flexibilní a bezpečný systém fotovoltaických konstrukcí PMT EVO 2.0

Konstrukční systém FV systémů PMT EVO 2.0 určený pro ploché střechy stanovuje novou úroveň standardu v branži. Jednotlivé části konstrukčního FV systému, který vyvinula společnost PMT, umožňují snadnou instalaci, certifikovanou bezpečnost a přinášejí špičkovou kvalitu.

Ideální řešení pro ploché komerční střechy

Aerodynamický montážní systém PMT EVO 2.0 byl navržen speciálně pro ploché komerční střechy. Existují dvě varianty systému: systém určený pro střechy s orientací na jih a systém určený pro střechy s orientací východ-západ. Obě varianty systému mají sklon deset a patnáct stupňů.

“Díky konstrukčnímu systému PMT EVO 2.0, který jsme vyvinuli, nabízíme produkt, který jde daleko za obvyklé tržní standardy, pokud jde o kvalitu, udržitelnost a bezpečnost,“ říká Peter Grass, zakladatel a technický ředitel společnosti PMT.

Společnost PMT klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost. Společnost testuje veškerý vývoj konstrukčních systémů pomocí větrného tunelu, testování součástí a teoretických výpočtů, a také průběžně optimalizuje své výrobky.

Certifikace německých úřadů

Jako první z branže společnost PMT získala tzv. Národní technické schválení pro svůj aerodynamický plochý střešní montážní systém PMT EVO 2.0 od německého institutu pro konstrukční inženýrství. Podle zakladatele a technického ředitele společnosti Petera Grasse je to v tomto odvětví unikátní.

"Analyzovali jsme, otestovali a certifikovali všechny jednotlivé konektory systémů. A proto německé stavební úřady schválily náš aerodynamický systém montáže pro ploché střechy jako celek, nikoli pouze jednotlivé části,“ dodává Grass.

Společnost PMT využívá externí odborníky k ověření bezpečnosti a k získání požadovaných úředních certifikátů. „Zákazníci se už nyní nemusí starat o to, zda výrobce skutečně má schválení pro všechny součásti. Nyní mají dokument s pečetí pro celý systém," vysvětluje Petr Grass.

Velmi rychlá instalace
Extrémně krátká doba instalace také přináší ekonomickou efektivitu na vyšší úroveň. S pomocí jednoho z instalačních partnerů v Německu trvá doba instalace například 15 kWp systému necelou hodinu pro jednoho pracovníka.

Výhody inovativní „click-technologie“ jsou patrné hned od začátku instalace. Krátké „zaklikávací“ komponenty nejen usnadňují manipulaci, ale také poskytují správný rozměr pro instalaci jednotlivých prvků systémů.


Tím se eliminuje potřeba časově náročného měření v rámci systému a předchází se chybám při nastavení, protože „zaklikávací“ spojení se vzájemně shodují. Během celé montáže se nepoužívají žádné ostré malé části, jako jsou vrtací šrouby.

Bezpečný a efektivní systém

Díky montáži bez nutnosti vrtání nedochází ke vzniku ostrých vrtných úlomků, které by mohly poškodit citlivý střešní plášť. Systém přenosu zatížení, který se skládá z velmi širokých kontaktních ploch nosných konstrukcí, věže a základny, je zesílen multifunkční příčnou výztuhou pro maximalizaci stability systému.

Tento mimořádně stabilní montážní systém je optimálním základem pro ziskový fotovoltaický projekt s ohledem na maximální nákladovou efektivnost, a to z pohledu nákladů na pořízení systému, dobu instalace a zabezpečení budovy.

EVO 2.0: Bezpečný a průlomových systém ve fotovoltaickém průmyslu

.

.

Ke stažení:

Montážní návod CZ

Záruční podmínky

Declaration of conformity

Manufacturer's declaration for the low-resistance connection

.

Pro více informací nás kontaktujte na: pavel.zmeskal@krajiczech.cz nebo na tel.: +420 739 000 098